Отправлено: 29.05.26 12:17. Заголовок: Знайшов гарячу диску..
Знайшов гарячу дискусію – люди порівнюють габа чай з кавою. На іншому форумі пишуть: кава збуджує, а gaba улун заспокоює, але при цьому не вимикає мозок. Ідеальний варіант для тих, у кого тривожність від кофеїну. Один кавоман зізнався: «Тайваньский габа чай зменшив мою денну дозу кави з 5 до 2 чашок». Вражаюче! Заходьте, почитайте свідчення. https://www.freeboard.com.ua/forum/viewtopic.php?pid=1028356
Все даты в формате GMT
3 час. Хитов сегодня: 248
Права: смайлы да, картинки да, шрифты да, голосования нет
аватары да, автозамена ссылок вкл, премодерация откл, правка нет